Gdzie kupić esperal?

Esperal można nabyć w Internecie od anonimowych sprzedawców. Wielu lekarzy ogłaszających się w Internecie również posiada ten lek. Nie posiadamy na ten teat informacji, ale zachęcamy do korzystania z działu ogłoszenia.


UWAGA!
Zgodnie z komunikatem Polfy z dnia 28.07.2008 r. tabletki do implantacji Disulfiram zostały wycofane i będą sprzedawane do wyczerpania zapasów.

Informujemy, że w związku z koniecznością zmiany warunków wytwarzania, a co za tym idzie poniesienia wysokich nakładów finansowych, Zarząd Polfy Warszawa S.A. zmuszony był podjąć decyzję o zaprzestaniu produkcji preparatu Disulfiram tabletki do implantacji 100 mg.

Możliwość przeprowadzenia modernizacji linii technologicznej i ewentualnego wznowienia produkcji zostaną rozważone po otrzymaniu pozytywnej opinii Urzędu Rejestracji o zakończeniu procesu harmonizacji. W chwili obecnej nie posiadamy już żadnych zapasów magazynowych w/w produktu.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, ze nasza firma w stałej ofercie posiada produkt leczniczy zawierający tę samą substancję czynną (Disulfiramum), przeznaczony również do leczenia choroby alkoholowej, pod nazwą Anticol 500mg (numer pozwolenia: R/2441) w postaci doustnych tabletek.

Comments are closed.